ARCHIWUM
 
 

Owocne forum

W dniu 17.06.2013 w Centrum Kultury Teatr Sztuk w Jaworznie odbyło się spotkanie animatorów kultury z województwa śląskiego. Cele "Forum Śląsk - kultura animacja twórczość" skupiają się wokół: integracji, wymiany dobrych praktyk, wędrownego sposobu wybierania gospodarza kolejnych spotkań i prezentowania przez niego swojej działalności. To także przestrzeń do wymiany doświadczeń zawodowych oraz edukacji.

więcej...
Po spotkaniach teatralnych

Zapraszamy do obejrzenia galerii z tegorocznych XXIII Spotkań Teatralnych!
59. Ogólnopolski Konkurs Recytatorski.

Jak co roku, w Teatrze Sztuk organizujemy eliminacje do OKR-u. 31 marca w sali teatralnej było bardzo klimatycznie i co ważne - publiczność dopisała. Oto laureaci eliminacji miejskich 59. Ogólnopolskiego Konkursu Recytatorskiego:

więcej...
Teatr dla najmłodszych

Na lutowym spektaklu dziecięcego teatru sala Teatru Sztuk pękała w szwach! Dzieci z jaworznickich szkół i przedszkoli uczestniczyły w jednym z wielu proponowanych przez Teatr Sztuk spotkań z teatrem. Tym razem tematem był TEATR DLA NAJMŁODSZYCH.

więcej...
Co było to było

Po raz kolejny wystawiliśmy dla Was sztukę "Co było to było" w reżyserii Urszuli Warszawskiej - Adamczyk według "Apetytu na czereśnie" Agnieszki Osieckiej. Publiczność jak zwykle dopisała, za co bardzo dziękujemy :)

więcej...
Rozstrzygnięcie konkursu filmowego

W dniu 14.11.2013 r. w Centrum Kultury Teatr Sztuk w Jaworznie odbył się finał konkursu filmowego realizowanego w ramach kampanii "Narkotyki nie igraj z życiem". Konkurs skierowany był do uczniów szkół ponadgimnazjalnych w Jaworznie, którzy nadesłali osiem filmów.

więcej...
Finał konkursu plastycznego

Jako organizatorzy konkursu plastycznego w ramach akcji "Narkotyki - nie igraj z życiem" pragniemy serdecznie podziękować wszystkim uczestnikom! W konkursie brało udział 47 uczniów z Gimnazjum Nr 1, 3, 4, 7, 9, 10, 11, z Młodzieżowego Domu Kultury oraz z Parafialnej Świetlicy Środowiskowej.

więcej...
Piknik w "Zaczarowanym Ogrodzie"

W sierpniu, w ramach projektu "Kompas" zorganizowaliśmy wspólnie z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej piknik dla dzieci. Wczesnym popołudniem dzieci zostały dowiezione do naszego zaprzyjaźnionego miejsca, które nazwaliśmy "Zaczarowanym Ogrodem".

więcej...


Copyright © 2012 Teatr Sztuk w Jaworznie | site created by Ramon & modified by Tomek