Energetyczna sobota
 
 

Kolejna wystawa

plakatZapraszamy na wernisaż wystawy Agnieszki Pstraś - Gaudyn pod intrygującym tytułem - "Mapy Myśli - Historie doznań". Wernisaż odbędzie się 19 października o godz. 18.00 w galerii Teatru Sztuk.

Agnieszka Pstraś-Gaudyn - urodzona w Jaworznie w 1980 roku. Ukończyła Państwowe Liceum Sztuk Plastycznych w Katowicach. Absolwentka Wydziału Grafiki Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, dyplom w Pracowni Miedziorytu prof. Stanisława Wejmana w 2006 roku. Stypendystka programu Erasmus/Sokrates w Ecole Estienne w Paryżu. Uprawia grafikę, rysunek, malarstwo i fotografię. Brała udział w wystawach i przeglądach graficznych w Polsce i zagranicą min: 2004 - galeria Aspekt w Warszawie, 2005 - Ecole Estienne w Paryżu, 2006 - Grand Prix Młodej Grafiki Polskiej w Krakowie, 2012 - 7 Międzynarodowy Triennale Grafiki Bitola, 2012 - Międzynarodowe Triennale Grafiki w Krakowie - wystawa w Falun-Szwecja. Prace prezentowane na wystawie znajdują się w Wirtualnym Muzeum Współczesnej Grafiki - Icon DATA 2011.

Zapraszamy do obejrzenia kilku zdjec z wernisażu.Copyright © 2012 Teatr Sztuk w Jaworznie | site created by Ramon & modified by Tomek